Hakkımızda

hakkımızda

Kırnapcı&Ünal Hukuk Bürosu Aralık 2012’de Av. Deniz Kırnapçı ve Av. Kerim Ünal tarafından kurulmuştur. Hukuk büromuz özellikle yerli ve yabacı ticari şirketlere danışmanlık hizmeti vermekte olup ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında hizmet vermektedir. Hizmet verilmesi sırasında güncel içtihatlar ve kanun değişiklikleri ile uluslar arası sözleşmeler takip edilerek, son teknolojiden yararlanılmaktadır. Hukuk büromuz en hızlı ve en güvenilir şekilde müvekkillerine hukuki yardım sağlamayı amaçlamıştır ve buna uygun çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunları minimum riskle engelleyen, çıkan sorunları en kısa zamanda ve en avantajlı şekli ile çözüme kavuşturan, geniş kapsamlı ve etik değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktır.

Vizyon

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış, öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda hareket ederek öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlayan, dünyanın önde gelen markalaşmış hukuki danışmanlık firmaları arasında yer almaktadır.